Katalog
Nahrávám...
Prohlédnuté produkty
Šokový vlasec - Shock Line 80m
Podkategorie
Ať už jste víkendový rybář nebo ostřílený profík, tato snadno použitelná hladinová nástraha je navržena tak, aby poskytovala úžasnou akci, kterou dotváří otočný ocas vytvářející lákavý zvuk.
Velká valivá akce a masivní kopání ocasu v kombinaci s fantastickým designem – tato nástraha nastavuje nový standard v oblasti gumových nástrah na štiky!
Aromatizovaná gumová nástraha DAIWA Tournament D'Fin Smoke Shad.
Zvyšte své šance na úspěch pomocí boosteru, který učiní vaši nástrahu atraktivnější.
MICRO CHUBBY 30 je nejmenší zástupce legendární série CHUBBY. Tato drobná verze byla navržena tak, aby věrně imitovala malou kořist – potěr, hmyz nebo obojživelníky – a přelstila i ty nejopatrnější a nejzkušenější ryby.
Rapala X-Rap CountDown na základě technologie CoutDown byla vyvinuta nová řada moderních nástrah v řadě X-Rap. Tento plastový wobler důsledně udržuje hloubku, v níž je veden, po náhozu klesá o 30% rychleji, než klasický CoutDown.
Realistická, velmi účinná, ale hlavně atraktivní. Toto jsou tři nejdůležitější aspekty, na kterých jsme zapracovali při tvorbě nástrah MANYA UVs. Inspirovali jsme se reálnými druhy hmyzu a vytvořili ten vlastní, který poblázní každého predátora. Tělo nymfy je vymodelováno s těmi nejmenšími detaily jako jsou chloupky na nožičkách či vystouplé oči.
Perfect Roach je realistická gumová nástraha od firmy Mikado, navržená jako věrná imitace plotice, která si už při prvních testech získala uznání rybářů po celém světě díky své vynikající účinnosti při lovu candátů, okounů, štik a bolenů.
Perfect Roach je realistická gumová nástraha od firmy Mikado, navržená jako věrná imitace plotice, která si už při prvních testech získala uznání rybářů po celém světě díky své vynikající účinnosti při lovu candátů, okounů, štik a bolenů.
Klasické jigové hlavičky vyrobené z ekologické slitiny bez olova. Hlavičky jsou lakované výraznou oranžovou UV barvou, která zvyšuje viditelnost nástrahy za snížené viditelnosti a při agresivním vedení.
Multi Insect je imitace larvy, která je ideální pro lov pstruhů, bílé ryby a okounů. Prodává se jako spojené nástrahy. Menší verze obsahuje 32 nástrah o délce 23 mm, větší model pak 18 nástrah o délce 36 mm.